====== skautIS (verze 3.6.0) ====== do provozu nasazeno: 24. 01. 2011 v 05:29 \\ **číslo verze: 3.6.0.20641** === Význam ikon v change logu: === // Nově přidaná funkce Vylepšení či změna funkčnosti Oprava chyby Upozornění (funkce zatím není veřejně dostupná) Testování (funkce může být změněna či v budoucnu odebrána) Informace o termínu (dodatečného nasazení této funkce) // ====nové funkce:==== [TR3942 a TR3943] '''Záložka "Uvítací balíčky"''' (v roli "vedoucí/administrátor jednotky" nová záložka "Uvítací balíčky" u jednotky) - na této záložce se zobrazuje seznam existujících typů uvítacích balíčků a seznam osob v patřičných funkcích - pokud je potřeba nějaké osobě ustavené do dané funkce znovu zaslat uvítací balíček je to tak možné pro funkce v této jednotce a vedoucím podřízených jednotek (vedoucí tedy nemůže poslat uvítací balíček sám sobě, to musí udělat vedoucí nadřízené jednotky) - uvítací balíček je osobám ustaveným nově do funkce posílán automaticky pomocí zpráv IZS (tedy v rámci skautISu a také pomocí e-mailu) [TR] '''Startovací rozesílka uvítacích balíčků''' (v administraci šablon uvítacích balíčků, pro každou funkci tlačítko "Odeslat všem") - možnost hromadně rozeslat kdykoliv uvítací balíčky pro jakýkoliv typ funkce a to osobám napříč celým Junákem - rozesílání je časově velmi náročné a probíhá asynchronně pomocí serverové služby JunakServer ====vylepšení:==== [TR4039] přidáno nové oprávnění pro editaci kandidátek i v rolích vedoucích/administrátorů OJ. Toto oprávnění je však časově omezené a funguje jen pro zpětné zadávání sněmu! [TR4064] poznámka u jednotky se správně v náhledu zobrazuje včetně zalamování řádků ====opravy:==== [TR4055] Tlačítko pro změnu hesla se zobrazuje již jen přímo této osobě a nikomu jinému. Při zapomenutí hesla se i nadále dá nechat poslat e-mailem postup pro vytvoření nového hesla (pomocí uživatelského jména a e-mailové adresy uživatele) [TR4086], [TR4087], [TR2968] ''(nasazeno 1.2.2011)'' Již jsou správně označovány časopisy, které jsou pro nováčky zdarma, bývalým členům jsou při registraci časopisy odebrány a už jim vůbec nezůstávají (opravou této chyby by již neměly nastávat v přehledech duplicity časopisů, kde je jeden zdarma a druhý placený, ale nedoručovaný) [TR4054] ''(nasazeno 1.2.2011)'' Při změně členství se již správně ukončují jen patřičné funkce a role vázané na danou jednotku (případně, pokud jde o ukončení členství v poslední jednotce v dané oblasti/okrese/kraji, tak pak i ukončení funkcí v těchto vyšších jednotkách) [TR4098] ''(nasazeno 2.2.2011)'' Opravena chyba znemožňující v některých případech odevzdat registraci (chyba se projevila až po řádném termínu pro odevzdávání registrace středisky a na řádnost registrace neměla vliv) [TR4115] ''(nasazeno 3.2.2011)'' Při registraci se časopis zdarma již správně převádí na novou objednávající jednotku - díky tomu vidí nový vedoucí po převedení člena a jeho registraci časopis člena na své jednotce, přestože osoba původně přišla z jiné jednotky, která v minulosti objednávala časopis ====systémové úpravy:==== [TR3944] v administraci skautISu je nová možnost kompletní správy uvítacích balíčku (vytváření pruhů balíčků pro jednotlivé typy funkcí, aktivace balíčků, ...)