====== skautIS (verze 14.3) ====== do provozu nasazeno: 25.05.2022 v 22:43 \\ **číslo verze: 14.3** === Význam ikon v change logu: === // Nově přidaná funkce Vylepšení či změna funkčnosti Oprava chyby Upozornění (funkce zatím není veřejně dostupná) Testování (funkce může být změněna či v budoucnu odebrána) Informace o termínu (dodatečného nasazení této funkce) // ===== Nové funkce ===== (TR64971) **Modul: Google účty** - Vyla vytvořena interní skupina, která vytváří přehled všech existujících skautských účtů a jsou do ní automaticky přidány. ===== Vylepšení a změny ===== (TR65333) **VzA - ústředí** - Tabbulka k vydávání dekretů obsahuje nově přímí proklik na akci, která žádá o dekrety. (TR65367) **Členské karty** - Výměna náhledového obrázku rubové strany karty. (TR66035) **Dekrety** - Aktualizace reportu EventEducationLetter drobné změny v písum. (TR64950) **Report** - Souhlas se zápisem do spolkového rejstříku upraven formulář, odstraněno Datum. ===== Opravy ===== (TR65613) **VzA** - V případě, že akce byla schválena, zveřejněna nebo čekala na potvrzení nebylo možné pozvat instruktory pomocí pozvánky na e-mail.