====== skautIS (verze 13.5) ====== do provozu nasazeno: 16.2.2021 16:44 \\ **číslo verze: 13.5** === Význam ikon v change logu: === // Nově přidaná funkce Vylepšení či změna funkčnosti Oprava chyby Upozornění (funkce zatím není veřejně dostupná) Testování (funkce může být změněna či v budoucnu odebrána) Informace o termínu (dodatečného nasazení této funkce) // ===== Nové funkce ===== (TR58193) **STS: Potvrzování změn s přechodem k Vodafone** - U osob na záložce "STS" se nově zobrazují a potvrzují podmínky nové STS a přechodu čísel k novému operátorovi. Součástí je možnost kontroly/změny nových tarifů a vyplnění čísla občanského průkazu kvůli převodu. Funkce je jen pro osoby v STS a slouží pouze pro období migrace čísel v STS do nové služby. (TR57747) **Energie: Kompletní skrytí** - Bylo kompletně deaktivováno zobrazení agendy Skautské energie ve skautISu (funkce jsou skryté všem uživatelům). Přihlášky do Skautské energie se již dělají přes samostatný web www.skautskaenergie.cz (TR56304) **Tabulky: Aktualizace chytrých tabulek** - Napříč celým skautISem byly aktualizovány tzv. chytré tabulky a další komponenty (nejnovější verze 20.x) (TR56870) **ISDS: Komunikace s API státu** - Příprava na možnost napojení datové schránky pro potřeby ústředí. ===== Vylepšení a změny ===== (TR57645) **VzA - dekrety** - Dekrety generované ústředím začínali s novým rokem novou číselnou řadu, aktuálně správně pokračují do nekonečna, pouze dochází ke změně roku. (TR57911) **Dotace** - Na záložce Zálohy a dotace se nezobrazovali zálohy. (TR45509) (17.2.2021) **Design** - Napříč skautISem byla aktualizována podoba ikony nápovědy (?) a informací (i). ===== Opravy ===== (TR57620) **Jednotky** - Oprava správného zobrazování údajů u jednotky na záložce, Další údaje. (TR58210) **Dotace** - Odstraněna chyba vkládající testovací výplňové texty do nově vytvářené žádosti o dotaci. (TR58325) (17.2.2021) **Osoby** - Opraveno zobrazení textového pole v případě, že u daného typu není k dispozici nápověda k formátu (např. datová schránka a další obecné kontakty). (TR58325) (8.3.2021) **Google skupiny** - Opraveno automatické přidávání hlavního e-mailu hlavní osoby. Přidává se pouze pokud je to uvedeno v pravidlu. ===== Systémové úpravy ===== (TR57674) **Šablony** - v konfiguraci kompilace publikovaného zdrojového kódu projektu chyběl export ExportFunctionEnd.frx.