====== skautIS (verze 1.9.2) ====== do provozu nasazeno: 5.3.2010 v 18.10 \\ **číslo verze: 1.9.2.31504** (mimořádná aktualizace) === Význam ikon v change logu: === // Nově přidaná funkce Vylepšení či změna funkčnosti Oprava chyby Upozornění (funkce zatím není veřejně dostupná) Testování (funkce může být změněna či v budoucnu odebrána) Informace o termínu (dodatečného nasazení této funkce) // ===== Vylepšení a změny ===== zvýrazněny řádky nových "podpoložek" v hospodářském výkazu ("podvojné účetnictví") ===== Opravy ===== opravena chybná kontrola na rovnost aktiva = pasiva v hospodářském výkazu ("podvojné účetnictví") [9.3.2010 v 11:15] opravena chyba ve výpočtu počtu hostujících členů v rámci jednotky a z jiných jednotek (v přehledu počtu členů v registraci) [9.3.2010 v 11:20] opravena chyba ve špatném započítávání členů družin do registrace v některých oddílech (v tabulce spočítaných odvodů registrace)