**≡**...**[[skautis:jednotka|Jednotky]]**...**≡**...**[[..majetek|Majetek]]** { [[..majetek#mapa-stranek-majetek|Mapa stránek]] }...**≡**...**[[.sprava-skladu-a-tagu|Správa skladů a tagů]]**...**≡** ====== Majetek: Správa tagů ====== {{ :skautis:jednotka:majetek:jednotka_majetek_00.png?300|Majetek - správa skladů a tagů}} Evidenci tagů naleznete v dolní části stránky **Přehled skladů a tagů**, kterou zobrazíte tak, že na záložce **[[..majetek|Majetek]]** stisknete tlačítko **Správa skladů a tagů**. {{ :skautis:jednotka:majetek:jednotka_majetek_27.png?300|Majetek - správa skladů}} **Tagy** slouží k dalšímu dodatečnému označení položek dle potřeb vaší jednotky. Lze je využít například pro bližší určení majetku, nebo třeba označení položek, ve kterém skladu se nacházejí, a které jednotky je využívají. Podle tagů lze položky v seznamu majetku filtrovat. Správa tagů je dostupná pouze pro **střediska a vyšší organizační jednotky**. Oddíly si je pouze přebírají. **[[.sprava-tagu#zalozeni-tagu|Založení tagu]]** **[[.sprava-tagu#uprava-tagu|Úprava tagu]]** **[[.sprava-tagu#smazani-tagu|Smazání tagu]]** ---- ===== Založení tagu ===== {{ :skautis:jednotka:majetek:jednotka_majetek_10.png?400|Majetek - založení nového tagu}} - U své jednotky přejděte na záložku **[[..majetek|Majetek]]**.\\ \\ - Stiskněte tlačítko **Správa skladů a tagů**.\\ \\ - Přejděte do sekce **Tagy**.\\ \\ - Pod tabulkou tagů vyplňte formulář **Přidání tagu**: * **Název tagu** * **Sklad**\\ Ze seznamu vyberte sklady, u kterých chcete mít tag k dispozici. * **Barva**\\ Klikněte na tlačítko "barev" a vyberte barvu ze zobrazené nabídky. Daná barva se následně zobrazí v pravém rámečku a do pole se zapíše hexadecimální kód barvy.\\ \\ - Tag uložte pomocí tlačítka **Přidat**. Pokud jste u tagu vybrali více skladů, přidá se tag do tabulky tolikrát, kolik skladů jste u něho definovali, tzn. pro každý vámi vybraný sklad se založí nový tag. ---- ===== Úprava tagu ===== {{ :skautis:jednotka:majetek:jednotka_majetek_11.png?400|Majetek - úprava tagu}} - U své jednotky přejděte na záložku **[[..majetek|Majetek]]**.\\ \\ - Stiskněte tlačítko **Správa skladů a tagů**.\\ \\ - Přejděte do sekce **Tagy**.\\ \\ - V tabulce vyhledejte příslušný tag pro správný sklad a v posledním sloupci klikněte na tlačítko **Upravit**.\\ \\ - Změňte požadované údaje.\\ Popis jednotlivých údajů naleznete v kapitole [[.sprava-tagu#zalozeni-tagu|Založení tagu]].\\ \\ - Tag uložte pomocí tlačítka **Uložit**. ---- ===== Smazání tagu ===== {{ :skautis:jednotka:majetek:jednotka_majetek_12.png?400|Majetek - smazání tagu}} **Tag nelze smazat, pokud je u nějaké položky skladu používán.** - U své jednotky přejděte na záložku **[[..majetek|Majetek]]**.\\ \\ - Stiskněte tlačítko **Správa skladů a tagů**.\\ \\ - Přejděte do sekce **Tagy**.\\ \\ - V tabulce tagů najděte tag pro příslušný sklad a v posledním sloupci klikněte na tlačítko **Smazat**. \\ ---- **NAVIGACE**......**≡**...**[[skautis:jednotka|Jednotky]]**...**≡**...**[[..majetek|Majetek]]**...**≡**...**[[.sprava-skladu-a-tagu|Správa skladů a tagů]]**...**≡** **ROZCESTNÍK**......Podívejte se na [[..majetek#mapa-stranek-majetek|mapu stránek]] týkajících se evidence majetku jednotky.