**≡**...**[[skautis:jednotka|Jednotky]]**...**≡**...**[[..majetek|Majetek]]** { [[..majetek#mapa-stranek-majetek|Mapa stránek]] }...**≡** ====== Majetek: Správa skladů a tagů ====== Stránka **Přehled skladů a tagů** slouží pro evidenci všech skladů vaší jednotky (případně i skladů podřízených jednotek). Také zde můžete evidovat tagy (štítky), které můžete použít k dalšímu označení jednotlivých položek skladu dle vašeho vlastního uvážení. {{ :skautis:jednotka:majetek:jednotka_majetek_00.png?400|Majetek - správa skladů a tagů}} Stránku **Přehled skladů a tagů** zobrazíte tak, že na záložce **[[..majetek|Majetek]]** stisknete tlačítko **Správa skladů a tagů**. \\ Stránka je, jak je patrno z názvu, rozdělena do dvou částí: {{ :skautis:jednotka:majetek:jednotka_majetek_03.png?400|Majetek - správa skladů}} **[[.sprava-skladu|Sklady jednotky]]**\\ V tabulce je přehled skladů vaší jednotky včetně skladů podřízených jednotek. **[[.sprava-tagu|Tagy]]**\\ Tagy slouží k dalšímu označení jednotlivých položek skladu dle vašeho vlastního uvážení. \\ ---- **NAVIGACE**......**≡**...**[[skautis:jednotka|Jednotky]]**...**≡**...**[[..majetek|Majetek]]**...**≡** **ROZCESTNÍK**......Podívejte se na [[..majetek#mapa-stranek-majetek|mapu stránek]] týkajících se evidence majetku jednotky.