**≡**...**[[skautis:jednotka|Jednotky]]**...**≡**...**[[..majetek|Majetek]]** { [[..majetek#mapa-stranek-majetek|Mapa stránek]] }...**≡**...**[[.polozky-majetku-rezervace-zapujcky|Rezervace a půjčování položek majetku]]**...**≡** ====== Majetek: Přehled vydaných a půjčených věcí ====== Většinu údajů rezervace může upravovat jen pronajímatel. Příjemce může editovat pouze příznak "Vráceno z pohledu příjemce", který slouží pro jeho evidenci toho, co už je na cestě zpět do původního skladu. Pro udržení přehlednosti pro obě strany je potřeba, aby pronajímatel dokončené rezervace uzavíral. {{:skautis:jednotka:majetek:majetek_rezervovane_vydane_02.jpg?800|}} ===== Jak zaznamenat rezervace a půjčení? ===== Na úvodní stránce [[skautis:jednotka:majetek|majetku]] je možné tyto akce provést. Vyberete buď (Vydat ze skladu/příjmout zpět do skladu) podle potřeby. Následně máte možnost dopsat poznámku. {{:skautis:jednotka:majetek:majetek_rezervace.jpg?400|}} \\ ---- **NAVIGACE**......**≡**...**[[skautis:jednotka|Jednotky]]**...**≡**...**[[..majetek|Majetek]]**...**≡**...**[[.polozky-majetku-rezervace-zapujcky|Rezervace a půjčování položek majetku]]**...**≡** **ROZCESTNÍK**......Podívejte se na [[..majetek#mapa-stranek-majetek|mapu stránek]] týkajících se evidence majetku jednotky.