**≡**...**[[skautis:jednotka|Jednotky]]**...**≡**...**[[..majetek|Majetek]]** { [[..majetek#mapa-stranek-majetek|Mapa stránek]] }...**≡** ====== Majetek: Rezervace a půjčování položek majetku ====== Jednotlivé [[.polozky-majetku|položky skladu]] vašeho [[.|majetku]] můžete zapůjčit do jiných skladů a pro tuto zápůjčku můžete vytvořit i rezervaci. A naopak, také si můžete nějakou položku z jiného skladu vypůjčit do svého. **Rezervace a zápůjčky** vašeho majetku se evidují v detailu dané položky majetku, pro **výpůjčky** z jiného skladu je potřeba přejít na stránku **[[skautis:sluzby:majetek-pujcovani|Majetek: Půjčování]]** v menu **Služby**. Chcete-li půjčovat majetek vaší jednotky i jiným subjektům (skautům, ústředním akcím, nebo komerčně), musíte tuto vlastnost u dané položky majetku nastavit, a to pomocí přepínačů **Je k půjčení...** v [[.polozky-majetku|detailu položky]]. Podrobnější popis jednotlivých přepínačů naleznete v článku [[.dalsi-polozky|Přidání položky do skladu]] v sekci "Informace k zapůjčení". Pro půjčování majetku jiným subjektům je nezbytné mít vyplněné alespoň město, kde se sklad přibližně nachází. Pro plné využití všech možností skladu vyplňte všechny údaje. Ulice se nebude veřejně zobrazovat. **Zapůjčíte-li položku do jiného skladu, bude tato položka nastavenu vlastnost "Ve skladu" na hodnotu "Ne".** Pokud tedy potřebujete zjistit položky, které jste zapůjčili, můžete si je podle tohoto pole [[.nastaveni-tabulky-polozek-skladu|vyhledat]]. **[[.polozky-majetku-rezervace|Rezervace pro zápůjčku majetku]]**\\ Jak pracovat s rezervacemi položek majetku. **[[.polozky-majetku-zapujcky|Zapůjčení majetku do jiného skladu]]**\\ Vydání položky z vašeho skladu a její vrácení zpět, a to buď na základě rezervace, nebo bez ní. **[[skautis:sluzby:majetek-pujcovani|Vypůjčení si položky majetku z jiného skladu]]**\\ Jak postupovat v případě, že si nějaký majetek potřebujete vypůjčit od jiné jednotky. **[[.prehled-pujceni|Přehled vydaných a půjčených položek majetku]]**\\ Jak zjistíte, který majetek jste půjčili, nebo naopak, který máte vypůjčen. \\ ---- **NAVIGACE**......**≡**...**[[skautis:jednotka|Jednotky]]**...**≡**...**[[..majetek|Majetek]]**...**≡** **ROZCESTNÍK**......Podívejte se na [[..majetek#mapa-stranek-majetek|mapu stránek]] týkajících se evidence majetku jednotky.