**≡**...**[[skautis:jednotka|Jednotky]]**...**≡**...**[[..majetek|Majetek]]** { [[..majetek#mapa-stranek-majetek|Mapa stránek]] }...**≡**...**[[.polozky-majetku|Položky skladu]]**...**≡** ====== Majetek: Nastavení tabulky položek skladu ====== O každé položce majetku můžete evidovat velké množství informací, mít je tedy všechny zobrazeny v jedné tabulce by bylo nepřehledné. Navíc každý uživatel potřebuje vidět jinou sadu údajů. Proto jsou tedy položky majetku zobrazeny v tzv. **__[[skautis:design-a-prizpusobeni:tabulky-a-filtry|CHYTRÉ TABULCE]]__** . Chytrou tabulku si můžete vzhledově přizpůsobit svým potřebám a usnadnit si tak práci, obzvláště, když některé činnosti pravidelně opakujete. Můžete v ní sloupce skrývat i přidávat, řadit ji, seskupovat i filtrovat. Podrobnější informace, jak si tabulku přizpůsobit, naleznete v článku [[skautis:design-a-prizpusobeni:tabulky-a-filtry|Ovládání skautISu: Chytrá tabulka]]. {{ :skautis:jednotka:majetek:jednotka_majetek_28.png?400|Majetek: Dodatečný filtr nad tabulkou položek}} Kromě základního filtrování v rámci chytré tabulky byly ale k tabulce přidány i dodatečné filtry, které naleznete v horní části tabulky. Jedná se o tyto filtry: **1. I podřízené sklady** Je-li přepínač tohoto filtru nastaven na hodnotu "Ano", pak se v tabulce budou zobrazovat položky i ze skladů podřízených jednotek.\\ Chcete-li tedy zobrazit položky pouze ze skladů vaší jednotky, přepněte na "Ne".\\ Nezapomeňte po změně přepínače stisknout tlačítko **Hledat**. **2. Ve skladu** V případě, že položku ze skladu vydáte, tzn. ji zapůjčíte do jiného skladu, bude mít položka nastavenu hodnotu "Ve skladu" na "Ne".\\ Chcete-li tedy zafiltrovat pouze na položky, které ve skladu máte, vyberte v seznamu hodnotu "Ano".\\ Potřebujete-li vidět seznam položek, které jste zapůjčili, vyberte hodnotu "Ne".\\ Chcete-li mít přehled o všech položkách, vyberte hodnotu "Všechny" (výchozí hodnota).\\ Nezapomeňte po změně přepínače stisknout tlačítko **Hledat**. **3. Vyřazené položky** Potřebujete-li zobrazit položky, které jste již ze skladu vyřadili, vyberte hodnotu "Ano".\\ Nechcete-li v seznamu položek vyřazené položky zobrazovat, vyberte hodnotu "Ne".\\ Nezapomeňte po změně přepínače stisknout tlačítko **Hledat**. \\ ---- **NAVIGACE**......**≡**...**[[skautis:jednotka|Jednotky]]**...**≡**...**[[..majetek|Majetek]]**...**≡**...**[[.polozky-majetku|Položky skladu]]**...**≡** **ROZCESTNÍK**......Podívejte se na [[..majetek#mapa-stranek-majetek|mapu stránek]] týkajících se evidence majetku jednotky.