**≡**..[[skautis:jednotka|Jednotky]]..**≡**..[[..google|Domény a Google]]..**≡**..**[[google-skupiny-jednotky|Google Skupiny]]** { [[..google#mapa-stranek-domeny-a-google|Mapa stránek]] } | ..[[.nastaveni-skupiny|Nastavení Google skupiny]]..**...**..[[.sprava-clenu-skupiny|Správa členů Google skupiny]].. ====== Google Skupiny: Základní nastavení Google skupiny ve webovém rozhraní ====== Detailnější nastavení skupiny provádějte výhradně ve **webovém rozhraní**, na které se ze skautISu dostanete pomocí **odkazu** v modrém informačním boxu v detailu skupiny na záložce **Nastavení skupiny**. V tomto článku se dozvíte víc o nutném prvním nastavení nové skupiny. {{youtube>5lAHCBcUFdc?size900x600}} {{youtube>EjW0S5f0bgM?size900x600}} {{youtube>XaIEaL7efTM?size900x600}} {{youtube>8LaTSQolMB4?size900x600}} {{youtube>cdNhOTHCy7g?size900x600}} {{youtube>csEjV-MjWPo?size900x600}} **≡**..[[skautis:jednotka|Jednotky]]..**≡**..[[..google|Domény a Google]]..**≡**..**[[google-skupiny-jednotky|Google Skupiny]]** | ..[[.nastaveni-skupiny|Nastavení Google skupiny]]..**...**..[[.sprava-clenu-skupiny|Správa členů Google skupiny]].. ---- **ROZCESTNÍK** : Podívejte se na [[..google#mapa-stranek-domeny-a-google|mapu stránek]] týkajících se oblasti Google jednotky.