**≡**..[[skautis:jednotka|Jednotky]]..**≡**..**[[..google|Domény a Google]]** { [[..google#mapa-stranek-domeny-a-google|Mapa stránek]] } | ..[[.domeny-jednotky|Správa domén jednotky]]...**...**...[[.google-skupiny-jednotky|Rozesílací seznamy, konference a Google Skupiny]]..\\ **≡**..**Sdílené G Suite účty jednotky** { [[..google#mapa-stranek-domeny-a-google|Mapa stránek]] } | **...**...[[zalozeni-uctu-jednotky|Založení sdíleného účtu jednotky]].. ====== Domény a Google: Správa sdílených G Suite účtů jednotky/akcí ====== {{ :skautis:jednotka:google:google-ucet-jednotky01.png?300|Správa sdílených G Suite účtů jednotky/akcí}} Každá [[skautis:jednotka|jednotka]] si může založit vlastní **účet [[:google|Google]]**. Narozdíl od jednotlivce si jednotka může založit účtů tolik, kolik potřebuje. Sdílené účty může jednotka používat např. pro společnou e-mailovou schránku jednotky nebo akce. Účet primárně poskytuje e-mailovou schránku, ale dále také prostor pro ukládání dokumentů či přístup k dalším službám Google. K účtu budou mít přístup všichni, kdo znají její heslo. Tyto účty využívejte opatrně a uvážlivě, aby k nim nemělo přístup příliš mnoho osob. Sdílené účty jednotky naleznete na stránce **Moje** → **Moje jednotka** → záložka **Domény a Google** → sekce ** Správa sdílených G Suite účtů jednotky/akcí**. Tato sekce obsahuje __**[[skautis:design-a-prizpusobeni:tabulky-a-filtry|CHYTROU TABULKU]]**__ se seznamem všech e-mailových adres jednotky. Tuto tabulku si můžete přizpůsobit dle svých potřeb. \\ **[[.zalozeni-uctu-jednotky|Založení sdíleného účtu jednotky]]**\\ Jak založit sdílený účet jednotky. **[[.nastaveni-uctu-jednotky|Správa účtu jednotky]]**\\ Změna hesla, zrušení účtu, správa aliasů. **≡**..[[skautis:jednotka|Jednotky]]..**≡**..**[[..google|Domény a Google]]** | ..[[.domeny-jednotky|Správa domén jednotky]]...**...**...[[.google-skupiny-jednotky|Rozesílací seznamy, konference a Google Skupiny]]..\\ **≡**..**Sdílené G Suite účty jednotky** | **...**...[[zalozeni-uctu-jednotky|Založení sdíleného účtu jednotky]].. ---- **ROZCESTNÍK** : Podívejte se na [[..google#mapa-stranek-domeny-a-google|mapu stránek]] týkajících se oblasti Google jednotky.