**≡**..[[skautis:jednotka|Jednotky]]..**≡**..**[[..google|Domény a Google]]** { [[..google#mapa-stranek-domeny-a-google|Mapa stránek]] } | ...**...**...[[.sprava-google-uctu-jednotky|Správa sdílených G Suite účtů jednotky/akcí]]..\\ **≡**..**Správa domén jednotky** { [[..google#mapa-stranek-domeny-a-google|Mapa stránek]] } | **...**...[[.zalozeni-domeny-jednotky|Založení domény jednotky]].. ====== Domény a Google: Správa domén jednotky ====== {{ :skautis:jednotka:google:google-domeny-jednotky01.png?300|Správa sdílených G Suite účtů jednotky/akcí}} Pokud vlastníte nějakou skautskou doménu, můžete si ji ke své jednotce přidat a nechat na ní aktivovat skautské G Suite (e-maily, konference apod.). Pak ji budete moci využívat pro jednotku, vaše akce i členy a vytvářet na ní e-mailové schránky, spravovat konference atd. Případně lze přidat i doménu patřící k vašemu skautskému webu a využívat ji. Správa webů probíhá samostatně v rámci skautského hostingu [[https://lebedahosting.cz/|Lebeda]].\\ \\ Používané domény jednotky naleznete na stránce **Moje** → **Moje jednotka** → záložka **Domény a Google** → sekce **Správa domén jednotky**. Tato sekce obsahuje __**[[skautis:design-a-prizpusobeni:tabulky-a-filtry|CHYTROU TABULKU]]**__ se seznamem všech domén jednotky. Tuto tabulku si můžete přizpůsobit dle svých potřeb. \\ **[[.zalozeni-domeny-jednotky|Založení domény jednotky]]**\\ Návod na založení domény jednotky.\\ \\ **[[.nastaveni-domeny-jednotky|Nastavení domény jednotky]]**\\ Změna použití, nastavení správce domény, přesměrování atd. **[[.nastaveni-domeny-jednotky#e-maily-a-skupiny-na-domene|E-maily a skupiny na doméně]]**\\ Jak zjistit, které e-maily a skupiny doménu využívají. **≡**..[[skautis:jednotka|Jednotky]]..**≡**..**[[..google|Domény a Google]]** | ...**...**...[[.sprava-google-uctu-jednotky|Správa sdílených G Suite účtů jednotky/akcí]]..\\ **≡**..**Správa domén jednotky** | **...**...[[.zalozeni-domeny-jednotky|Založení domény jednotky]].. ---- **ROZCESTNÍK** : Podívejte se na [[..google#mapa-stranek-domeny-a-google|mapu stránek]] týkajících se oblasti Google jednotky.