====== Jednotky: Domény a Google ====== **Ptáte se :**\\ [[:caste-dotazy-faq#jak-vytvorit-e-mailovou-schranku-pro-kurz|Jak vytvořit e-mailovou schránku pro kurz?]] {{ :skautis:jednotka:jednotky_google.png?400|Jednotky: Domény a Google}} Každá [[skautis:jednotka|jednotka]] si může založit vlastní **doménu a účet [[:google|Google]]**. Narozdíl od jednotlivce si jednotka může založit účtů tolik, kolik potřebuje. Pro založení a základní správu domén, účtů a Google skupin přejděte na záložku **Domény a Google** u vaší jednotky (pokud ji nevidíte, najdete ji v rozbalovacím menu **Další záložky** na konci řádku). Stránka **Domény a Google** je rozdělena do tří částí: **[[.google:domeny-jednotky|Správa domén jednotky]]** **[[.google:sprava-google-uctu-jednotky|Správa sdílených G Suite účtů jednotky/akcí]]** **[[.google:google-skupiny-jednotky|Rozesílací seznamy, konference a Google Skupiny]]** ---- ===== Mapa stránek - Domény a Google ===== **[[.google:domeny-jednotky|Správa domén jednotky]]** [[.google:zalozeni-domeny-jednotky|Založení domény jednotky]] : Návod na založení domény jednotky. [[.google:nastaveni-domeny-jednotky|Nastavení domény jednotky]] : Změna použití, nastavení správce domény, přesměrování, informace o e-mailech a skupinách, kteří doménu využívají. ---- **[[.google:sprava-google-uctu-jednotky|Správa sdílených G Suite účtů jednotky/akcí]]** [[.google:zalozeni-uctu-jednotky|Založení sdíleného účtu jednotky]] : Návod na založení sdíleného účtu jednotky ve skautISu. [[.google:nastaveni-uctu-jednotky|Správa účtu jednotky]] : Jak změnit heslo e-mailové schránky, nastavit aliasy nebo úplně účet zrušit. ---- **[[.google:google-skupiny-jednotky|Rozesílací seznamy, konference a Google Skupiny]]** [[.google:zalozeni-skupiny|Založení Google Skupiny]] : Návod na založení Google skupiny ve skautISu. [[.google:nastaveni-skupiny|Nastavení Google Skupiny]] : Jak správně provést nastavení Google skupiny. [[.google:zakladni-nastaveni-skupiny|Základní nastavení skupiny ve webovém rozhraní]] : Návod pro detailnější nastavení Google skupiny ve webovém rozhraní Google. [[.google:sprava-clenu-skupiny|Správa členů Google Skupiny]] : Přidávání a správa členů Google skupiny. [[.google:pridani-clenu-skupiny|Přidání členů do skupiny]] : Návod na "ruční" přidávání členů do skupiny. [[.google:automaticke-pridani-clenu-skupiny|Automatická pravidla]] : Návod na automatické přidávání členů do skupiny, tzn. vytváření automatických pravidel. [[.google:automaticka-pravidla-priklady|Automatická pravidla - příklady]] : Příklady nejčastěji používaných automatických pravidel.