**≡**..**[[..role-a-prava|Uživatelské role]]** { [[..role-a-prava#mapa-stranek-uzivatelske-role|Mapa stránek]] } | ..[[.seznam-roli|Seznam základních rolí]]...**...**...[[.pridani-odebrani-role|Přidání a odebrání role uživateli]].. ====== Uživatelské role: Rozdělení dat do skupin ve vazbě na práva ====== Data evidovaná ve skautISu jsou pro potřeby [[..role-a-prava|rolí]] rozděleny do následujících skupin, ke kterým se vztahuje právo ČÍST či MĚNIT. ---- ===== Údaje jednotek ===== **Veřejné údaje** * Základní údaje o jednotce (název, IČO,...) * Existence jednotky a vztah nadřízenosti/podřízenosti * Obsazení funkce statutárního orgánu a jeho zástupce (pouze jméno a příjmení) * Klubovny s atributem zveřejnit * Kontakty s atributem zveřejnit * Typ, příp. druh a zaměření jednotky **Údaje o jednotce pro členy** * Údaje o bankovních účtech * Klubovny a kontakty bez atributu zveřejnit * Údaje o funkcích v jednotce mimo statutárních orgánů **Interní údaje jednotky** * Údaje o členstvích a registracích osob * Údaje o registraci jednotky **Hospodářské údaje jednotky** * Hospodářský výkaz * Údaje o fakturaci časopisů **Údaje o časopisech v jednotce** * Údaje o objednaných, resp. dodaných časopisech a přílohách ---- ===== Údaje osob ===== **Údaje o osobách pro členy jednotky** * Veškeré údaje o osobě s výjimkou níže uvedených ** Interní údaje o osobách** * Údaje o funkcích, členstvích a registracích osoby ** Citlivé údaje o osobách** * Údaje o alergiích, zdravotní pojišťovně a údaje pro zajištění bezpečí a řešení mimořádných situací účastníků na akcích **≡**..**[[..role-a-prava|Uživatelské role]]** | ..[[.seznam-roli|Seznam základních rolí]]...**...**...[[.pridani-odebrani-role|Přidání a odebrání role uživateli]].. ---- **ROZCESTNÍK** : Podívejte se na [[..role-a-prava#mapa-stranek-uzivatelske-role|mapu stránek]] týkajících se oblasti uživatelských rolí.