**≡**..**[[..dotace|Dotace]]** { [[..dotace#mapa-stranek-dotace|Mapa stránek]] } | ..[[dotace-stavby|Dotace na opravy a údržbu staveb]]...**...**...[[dotace-vyuctovani-a-odezvdani|Vyúčtování dotace a její odevzdání]].. ====== Dotace: Záložka Zálohy a dotace ====== {{ :skautis:dotace:1_dotace_zalohy_a_dotace.png?400|Dotace: Záložka Zálohy a dotace}} Záložka **Zálohy a dotace** zobrazuje informace o žádosti o dotaci a poskytnutých platbách. Je rozdělena do následujících částí: * **Stav žádosti o dotaci** * V této části je zobrazen **stav** žádosti a informace o tom, zda je dotace schválena. * Důležitou informací je pak **Variabilní symbol** (v případě dotace 9200 se jedná o **Specifický symbol**), pod kterým obdrží vaše akce zálohu dotace v případě, že o ni žádá.\\ V případě vzniku přeplatku po provedeném vyúčtování použijte toto číslo pro zpětné zaslání prostředků na bankovní účet ústředí. * **Rozhodnutí o dotaci**\\ Jedná se o doplňkové informace o schvalované dotaci: * **Stav rozhodnutí** * **Datum schválení rozhodnutí OJ** * **Dotace na akci** * **Procento dotace na jejích nákladech** * **Maximální hodnota dotace**\\ Tabulka zobrazuje rozdělení dotace podle kurzů vzdělávací akce.\\ Tato informace je dostupná pro dotace 9200. * **Stažení** - pomocí odkazu můžete stáhnout rozhodnutí ve formátu PDF. * **Přehled plateb dotace** * Nad tabulkou záloh máte zobrazenu informaci o částce, kterou zbývá doplatit a o vyplacených celkových zálohách. * __**[[skautis:design-a-prizpusobeni:tabulky-a-filtry|CHYTRÁ TABULKA]]**__ záloh pak zobrazuje všechny platby, které vám budou zaslány. Každá platba je dle svého termínu zařazena do správného období (jaro, léto, podzim) a zasílá se pro každé období vždy pouze jednou. Řádek **Vyúčtování** slouží pro vypořádání nedoplatku, nebo přeplatku přidělené dotace a odeslaných záloh. **≡**..**[[..dotace|Dotace]]** | ..[[dotace-stavby|Dotace na opravy a údržbu staveb]]...**...**...[[dotace-vyuctovani-a-odezvdani|Vyúčtování dotace a její odevzdání]].. ---- **ROZCESTNÍK** : Podívejte se na [[..dotace#mapa-stranek-dotace|mapu stránek]] týkajících se oblasti dotací.