**≡**..**[[..dotace|Dotace]]** { [[..dotace#mapa-stranek-dotace|Mapa stránek]] } | ..[[.dotace-skutecna-ucast|Skutečná účast]]...**...**...[[.zaverecny-rozpocet-dotace|Závěrečný rozpočet]].. ====== Dotace: Záložka Vyúčtování dotace ====== {{ :skautis:dotace:1_dotace_zalozka_vyuctovani.png?400|Dotace: Záložka Vyúčování dotace}} Pro zadání všech dotovaných dokladů slouží záložka **Vyúčtování dotace**. Doklady je potřeba zadávat pečlivě, nicméně není potřeba nahrávat jejich skeny (či fotografie) do skautISu, třebaže taková možnost je nabídnuta a **vřele ji doporučujeme**. Dotovaná částka se ze zadaných dokladů sčítá a ukazuje nad tabulkou dokladů. Tato částka nesmí být vyšší, než kolik ukazuje skutečná výše dotace, může být však nižší. Výše dotace se také přepisuje do závěrečného rozpočtu, na který můžete přejít pomocí tlačítka **Přejít na závěrečný rozpočet**. Pro správné vyúčtování dotace pro vzdělávací akce (9200) je nutné mít zadanou i kompletní [[skautis:dotace:dotace-skutecna-ucast|skutečnou účast]] na akci. **[[vyuctovani-dotace#pridani-dokladu|Přidání dokladu]]** **[[vyuctovani-dotace#editace-dokladu|Editace dokladu]]** **[[vyuctovani-dotace#smazani-dokladu|Smazání dokladu]]** ---- ===== Přidání dokladu ===== {{ :skautis:dotace:1_dotace_pridani_dokladu.png?400|Dotace: Přidání dokladu}} {{ :skautis:dotace:2_dotace_pridani_dokladu.png?400|Dotace: Formulář pro přidání dokladu}} **1. Přidejte nový dotovaný doklad** Stiskněte tlačítko **Přidat**. **2. Vyplňte požadované údaje o dokladu** * **Číslo účetního dokladu** * **Dotovaná položka** * **Úplná částka dokladu** * **Částka hrazená z dotace** * **Naskenovanný doklad**\\ Nahrání naskenovaného dokladu je nepovinné, používá se jen ve výjimečných případech pro potřeby kontrol.\\ Povolené přípony jsou txt, pdf, jpg, jpeg, doc, docx, xls, xlsx, png. * **Poznámka** **3. Doklad uložte** * Při vkládání více dokladů použijte tlačítko **Uložit a zadat nový**, které daný doklad uloží a ihned zobrazí formulář pro vyplnění dalšího dokladu. * Pokud vkládáte pouze jeden doklad, stiskněte tlačítko **Uložit**. ---- ===== Editace dokladu ===== {{ :skautis:dotace:1_dotace_zmena_dokladu.png?400|Dotace: Změna dokladu}} - Otevřete detail dokladu kliknutím na příslušné číslo účetního dokladu v tabulce.\\ \\ - Stiskněte tlačítko **Upravit**.\\ \\ - Ve formuláři upravte potřebné údaje.\\ \\ - Změny uložte pomocí tlačítka **Uložit**. ---- ===== Smazání dokladu ===== {{ :skautis:dotace:1_dotace_smazani_dokladu.png?400|Dotace: Smazání dokladu}} - Otevřete detail dokladu kliknutím na příslušné číslo účetního dokladu v tabulce.\\ \\ - Stiskněte tlačítko **Smazat**. **≡**..**[[..dotace|Dotace]]** | ..[[.dotace-skutecna-ucast|Skutečná účast]]...**...**...[[.zaverecny-rozpocet-dotace|Závěrečný rozpočet]].. ---- **ROZCESTNÍK** : Podívejte se na [[..dotace#mapa-stranek-dotace|mapu stránek]] týkajících se oblasti dotací.