**≡**..**[[..dotace|Dotace]]** { [[..dotace#mapa-stranek-dotace|Mapa stránek]] } | ..[[.dotace-vyuctovani-a-odezvdani|Vyúčtování dotace a její odevzdání]]...**...**...[[.dotace-skutečna-ucast|Skutečná účast]].. ====== Dotace: Vyhodnocení projektu ====== Na záložce **Vyhodnocení projektu** uveďte skutečný stav projektu. Zejména uveďte, jak vám dotace pomohla. Při vyplňování údajů vycházejte z informací, které jste uvedli na záložce **[[detail-projektu|Detail projektu]]**. Záložka **Vyhodnocení projektu** není dostupná pro dotace **9200 - Vzdělávací akce**. Místo vyhodnocení projektu je potřeba pro vyúčtování dotace zadat **[[dotace-skutecna-ucast|skutečnou účast]]**. Množství požadovaných informací je závislé na **typu dotace**. V tomto článku je popsáno vyhodnocení projektu **univerzální dotace**. Specifické požadavky jednotlivých typů dotací na vyhodnocení naleznete v článcích konkrétních dotací: * [[dotace-novy-oddil#vyhodnoceni-projektu|Dotace pro nově zakládané oddíly]] * [[dotace-neorganizovana-mladez#vyhodnoceni-projektu|Dotace na akce pro neorganizovanou mládež]] * [[dotace-strategie-oddily|Dotace strategie v oddílech]] * [[dotace-celostatni-akce|Dotace na celostátní akci]] * [[dotace-stavby#vyhodnoceni-projektu|Dotace na opravu a údržbu staveb]] * Dotace na vzdělávací dny {{ :skautis:dotace:1_dotace_vyhodnoceni_projektu.png?400|Dotace: Vyhodnocení projektu}} Stránka **Vyhodnocení projektu** je pro **univerzální dotace** rozdělena do těchto částí: - [[dotace-vyhodnoceni-projektu#vyhodnoceni-projektu|Vyhodnocení projektu]]\\ \\ - [[dotace-vyhodnoceni-projektu#prilohy|Přílohy]] ---- ===== Vyhodnocení projektu ===== - Stiskněte tlačítko **Upravit**.\\ \\ - Zadejte vyhodnocení projektu, řiďte se přitom pokyny k jednotlivým dotacím (viz seznam dotací na začátku tohoto článku).\\ Pro přehlednost můžete text v jednotlivých polích formátovat dle dostupných formátovacích funkcí.\\ \\ - Vyhodnocení uložte pomocí tlačítka **Uložit**. ---- ===== Přílohy ===== {{ :skautis:dotace:4_dotace_detail_projektu.png?400|Dotace: Detail projektu - přílohy}} V této sekci můžete připojit další dokumenty důležité pro vyhodnocení dotace. ** 1. Přidání přílohy** * Stiskněte tlačítko **Nová příloha**.\\ \\ * Zadejte **název** a **popis** přílohy.\\ \\ * Vyberte **soubor** přílohy pomocí tlačítka **Procházet**.\\ Povolené přípony jsou: txt, pdf, jpg, jpeg, doc, docx, xls, xlsx.\\ \\ * Přílohu uložte pomocí tlačítka **Uložit**. ** 2. Stáhnutí přílohy** * Klikněte na název souboru ve sloupci **Název**. ** 3. Odebrání přílohy** * U dané přílohy stiskněte tlačítko **Smazat** v posledním sloupci tabulky. **≡**..**[[..dotace|Dotace]]** | ..[[.dotace-vyuctovani-a-odezvdani|Vyúčtování dotace a její odevzdání]]...**...**...[[.dotace-skutečna-ucast|Skutečná účast]].. ---- **ROZCESTNÍK** : Podívejte se na [[..dotace#mapa-stranek-dotace|mapu stránek]] týkajících se oblasti dotací.