**≡**..**[[..dotace|Dotace]]** { [[..dotace#mapa-stranek-dotace|Mapa stránek]] } | ..[[dotace-neorganizovana-mladez|Dotace na akce pro neorganizovanou mládež]]...**...**...[[zalohy-a-dotace|Záložka Zálohy a dotace]].. ====== Dotace: Opravy a údržba staveb (9300) ====== Na této stránce naleznete pokyny k vyplnění [[detail-projektu|detailu projektu]] a [[dotace-vyhodnoceni-projektu|vyhodnocení projektu]] pro dotaci **9300 - Opravy a údržba staveb**. ---- ===== Detail projektu ===== Žádáte-li o **[[..dotace|dotaci]]** na **opravy a údržbu staveb**, vyplňují se podrobnosti žádosti na záložce **Údaje o stavbě**. Tato stránka je rozdělena do těchto částí: - [[dotace-stavby#zakladni-informace-o-stavbe-a-projektu|Základní informace o stavbě a projektu]] - [[dotace-stavby#rozpocet-projektu|Rozpočet projektu]] - [[dotace-stavby#prilohy-zadosti|Přílohy žádosti]] **Po vyplnění všech údajů** přejděte zpět na záložku **Žádost o dotaci** (můžete k tomu využít i tlačítko **Přejít na žádost o dotaci** dole na stránce) a **žádost [[zalozka-zadost-o-dotaci#odevzdani|odevzdejte]]**. ==== Základní informace o stavbě a projektu ==== {{ :skautis:dotace:1_dotace_udaje_o_stavbe.png?400|Dotace: Údaje o stavbě}} Pro úpravu údajů stiskněte tlačítko **Upravit**. **Vyplňte údaje o stavbě:**\\ Povinná pole jsou podbarvena oranžově a označena hvězdičkou *. * **Soubor nemovitostí**\\ Vyberte stavbu ze seznamu, případně zadejte jinou (novou). Podle tohoto výběru se případně dovyplní následující povinné údaje. * **Název stavby** * **Město** * Číslo LV * Katastrální území * Majitel stavby * Čísla pozem. parcel * Majitel pozemku **Dále vyplňte údaje o projektu:** * **Cíl projektu**\\ //V této části popište záměr předkládaného projektu, vč. očekávaných výsledků.// * **Podrobný popis projektu**\\ //V této části popište předkládaný projekt - podrobně popište obsah celého projektu (co bude konkrétně děláno), jeho zdůvodnění (proč se žádá, jaké přínosy realizace projektu přinese), popište současný stav a využívání nemovitostí, uveďte předpokládaný časový harmonogram a další důležité skutečnosti pro posouzení stavby. Může být nahrazeno samostatnou [[skautis:dotace:dotace-stavby#prilohy-zadosti|přílohou]].// * **Cílová skupina**\\ //Uveďte charakteristiku cílové skupiny projektu - konkrétní počty a skupiny (např. členové střediska, externí zájemci apod.)// Údaje uložte pomocí tlačítka **Uložit**. ==== Rozpočet projektu ==== {{ :skautis:dotace:2_dotace_udaje_o_stavbe.png?400|Dotace: Údaje o stavbě - rozpočet projektu}} Vyplňte **Rozpočet projektu**. Pro zápis nákladů a výnosů využijte __**[[skautis:design-a-prizpusobeni:tabulky-a-filtry|CHYTRÉ TABULKY]]**__ . * **Rozpis nákladů celého projektu**\\ //Pomocí tlačítka přidejte konkrétní nákladové položky, nebo zadejte pouze celkovou částku v jedné položce "//Rozpočet v příloze//" a podrobný rozpočet přiložte jako **[[skautis:dotace:dotace-stavby#prilohy-zadosti|Přílohu projektu]]**.\\ Pro uložení klikněte na zelené tlačítko .// * **Struktura finančních zdrojů projektu**\\ //Zadejte výši finančních zdrojů projektu kliknutím do pole s částkou.\\ Pomocí tlačítka přidejte další zdroje.\\ Pro uložení klikněte na zelené tlačítko .// ==== Přílohy žádosti ==== Přílohy žádosti o dotaci přidejte pomocí tlačítka **Nová příloha**. Tuto možnost využijte i ve variantě, kdy přílohu vkládat nebudete – například je již v kanceláři z předchozích let. {{ :skautis:dotace:3_dotace_udaje_o_stavbe.png?400|Dotace: Údaje o stavbě - přílohy žádosti}} Zobrazí se formulář pro přidání přílohy: * Zadejte **Název** přílohy. * Ze seznamu vyberte Typ přílohy . * Pomocí tlačítka **Procházet** načtěte příslušný soubor.\\ V případě, že je příloha příliš velká, nebo se vám nedaří ji přiložit, můžete využít jiné úložiště a zaslat nám odkaz ke stažení na [[kancelar@skaut.cz]]. Nebo pokud nemáte možnost dokumenty naskenovat například kvůli velkému formátu nebo počtu stránek, je možné ji zaslat rovněž papírově do Kanceláře ústředí na adresu Senovážné nám. 24, Praha 1. V těchto případech: * zaškrtněte přepínač **Je uloženo v KUJ**, * vyplňte **Rok**, ve kterém byla příloha na ústředí dodána, * do **Poznámky** uveďte, že jste dokument zaslali papírově do kanceláře, nebo že posíláte odkaz na jiné úložiště. Případně dejte odkaz na jiné úložiště přímo do poznámky. * Uložte přílohu pomocí tlačítka **Uložit**. ---- ===== Vyhodnocení projektu ===== **Zhodnocení stavebního projektu by mělo zejména obsahovat:** - Popis stavebních prací, které byly provedeny v rámci projektu.\\ Zaměřte se zejména na popis jednotlivých zásadních stavebních úprav.\\ \\ - Fotografie z průběhu prací a po jejich dokončení.\\ \\ - Odlišnost skutečnosti od původního projektu.\\ Uveďte, v čem se skutečnost liší od plánu, který byl ve formě projektu schválen. Vypište, které z plánovaných činností nebyly učiněny nebo byly provedeny navíc a napište odůvodnění.\\ \\ - Stručně popište stav, ve kterém se nyní stavba nachází (zejména s ohledem na využitelnost).\\ \\ - Pokud projekt bude pokračovat, popište plán dalšího postupu (harmonogram dalších etap stavby). Podrobný popis stránky **Vyhodnocení projektu** pro **univerzální dotace** naleznete v článku [[dotace-vyhodnoceni-projektu]]. **≡**..**[[..dotace|Dotace]]** | ..[[dotace-neorganizovana-mladez|Dotace na akce pro neorganizovanou mládež]]...**...**...[[zalohy-a-dotace|Záložka Zálohy a dotace]].. ---- **ROZCESTNÍK** : Podívejte se na [[..dotace#mapa-stranek-dotace|mapu stránek]] týkajících se oblasti dotací.