**≡**..**[[..dotace|Dotace]]** { [[..dotace#mapa-stranek-dotace|Mapa stránek]] } | ..[[zalozka-zadost-o-dotaci|Záložka Žádost o dotaci]]...**...**...[[dotace-novy-oddil|Dotace pro nově zakládané oddíly]].. ====== Dotace: Detail projektu ====== Po [[zalozeni-zadosti|založení žádosti o dotaci]] je třeba vyplnit podrobnější informace o plánovaném projektu na záložce **Detail projektu**. Tuto záložku můžete také zobrazit pomocí tlačítka **Přejít na detail projektu** na záložce **Žádost o dotaci** (v případě dotace 9300 přejděte na záložku **[[dotace-stavby|Údaje o stavbě]]** pomocí tlačítka **Přejít na Údaje o stavbě**). Záložka **Detail projektu** není dostupná pro dotaci na vzdělávací akce (9200). Všechny údaje pro tuto dotaci se vyplňují na záložce **[[skautis:dotace:zalozka-zadost-o-dotaci|Žádost o dotaci]]**. Vzhled stránky **Detail projektu** a množství požadovaných informací je závislé na **typu dotace**. V tomto článku je popsán projekt **univerzální dotace**, specifické požadavky jednotlivých typů dotací naleznete v článcích konkrétních dotací: * [[dotace-novy-oddil|Dotace pro nově zakládané oddíly]] * [[dotace-neorganizovana-mladez|Dotace na akce pro neorganizovanou mládež]] * [[dotace-strategie-oddily|Dotace strategie v oddílech]] * [[dotace-celostatni-akce|Dotace na celostátní akci]] * [[dotace-stavby#detail-projektu|Dotace na opravu a údržbu staveb]] Stránka **Detail projektu** je pro **univerzální dotace** rozdělena do těchto částí: {{ :skautis:dotace:1_dotace_detail_projektu.png?400|Dotace: Detail projektu}} 1. [[detail-projektu#udaje-o-projektu|Údaje o projektu]] 2. [[detail-projektu#predpokladany-rozpocet|Předpokládaný rozpočet]] 3. [[detail-projektu#prilohy|Přílohy]] **Po vyplnění všech údajů** přejděte zpět na záložku **Žádost o dotaci** (můžete k tomu využít i tlačítko **Přejít na žádost o dotaci** dole na stránce) a **žádost [[zalozka-zadost-o-dotaci#odevzdani|odevzdejte]]**. ---- ===== Údaje o projektu ===== Doporučujeme údaje o projektu nejprve řádně rozmyslet, sepsat mimo systém skautIS a následně je do příslušných polí ve skautISu zkopírovat. Vyhnete se tak případné ztrátě dat v případě vypršení platnosti přihlášení. {{ :skautis:dotace:2_dotace_detail_projektu.png?400|Dotace: Detail projektu - údaje o projektu}} - Pro úpravu detailu projektu stiskněte tlačítko **Upravit**.\\ \\ - Zadejte následující údaje, řiďte se přitom pokyny k jednotlivým dotacím (viz seznam dotací na začátku tohoto článku).\\ Pro přehlednost můžete text v jednotlivých polích formátovat dle dostupných formátovacích funkcí.\\ \\ * **Údaje o projektu** * **Cíl projektu**\\ Popište záměr předpokládaného projektu, včetně očekávaných výsledků. * **Stručná charakteristika projektu**\\ Popište projekt a jeho hlavní cíle.\\ \\ * **Další údaje** * **Podrobný popis projektu**\\ Podrobně popište obsah celého projektu (co bude konkrétně děláno), jeho zdůvodnění (proč se žádá, jaké přínosy realizace projektu přinese), popište současný stav a využívání nemovitostí, uveďte předpokládaný časový harmonogram a další důležité skutečnosti pro posouzení stavby. Může být nahrazeno samostatnou přílohou. * **Další informace o projektu** * **Cílová skupina**\\ Uveďte charakteristiku cílové skupiny projektu - konkrétní počty a skupiny (např. členové střediska, externí zájemci apod.).\\ \\ - Údate uložte pomocí tlačítka **Uložit**. ---- ===== Předpokládaný rozpočet ===== Vyplňte **Předpokládaný rozpočet akce**. Pro zápis nákladů a výnosů využijte __**[[skautis:design-a-prizpusobeni:tabulky-a-filtry|CHYTRÉ TABULKY]]**__ . {{ :skautis:dotace:3_dotace_detail_projektu.png?400|Dotace: Detail projektu - předpokládaný rozpočet}} * **Náklady**\\ U nákladů uveďte do **Přesného popisu položky**, o jaké náklady se jedná.\\ Potřebujete‐li jiný druh nákladu, je možné si přidat řádek přes tlačítko v pravém horním rohu tabulky.\\ Pro uložení údajů klikněte na zelené tlačítko .\\ \\ * **Výnosy**\\ Do tabulky výnosů vyplňte výši požadované dotace (dotace MŠMT) a dalších výnosů.\\ Potřebujete‐li jiný druh výnosu, je možné si přidat řádek přes tlačítko v pravém horním rohu tabulky.\\ Pro uložení údajů klikněte na zelené tlačítko .\\ \\ * **Komentář k rozpočtu**\\ Pole pro komentář můžete využít pro zdůvodnění svých požadavků nebo připojení dalších poznámek.\\ Údaje vložte po kliknutí na tlačítko **Upravit**.\\ Pro uložení údajů klikněte na zelené tlačítko . V rozpočtu vyplňte vždy nejprve jednu tabulku (výnosů či nákladů) a data uložte pomocí tlačítka . Následně pracujte s druhou tabulkou. Pokud vyplníte obě najednou, tak při ukládání o jedny data přijdete a je nutné je vyplnit znovu. ---- ===== Přílohy ===== {{ :skautis:dotace:4_dotace_detail_projektu.png?400|Dotace: Detail projektu - přílohy}} V této sekci můžete připojit další dokumenty důležité pro schválení dotace. ** 1. Přidání přílohy** * Stiskněte tlačítko **Nová příloha**.\\ \\ * Zadejte **název** a **popis** přílohy.\\ \\ * Vyberte **soubor** přílohy pomocí tlačítka **Procházet**.\\ Povolené přípony jsou: txt, pdf, jpg, jpeg, doc, docx, xls, xlsx.\\ \\ * Přílohu uložte pomocí tlačítka **Uložit**. ** 2. Stáhnutí přílohy** * Klikněte na název souboru ve sloupci **Název**. ** 3. Odebrání přílohy** * U dané přílohy stiskněte tlačítko **Smazat** v posledním sloupci tabulky. **≡**..**[[..dotace|Dotace]]** | ..[[zalozka-zadost-o-dotaci|Záložka Žádost o dotaci]]...**...**...[[dotace-novy-oddil|Dotace pro nově zakládané oddíly]].. ---- **ROZCESTNÍK** : Podívejte se na [[..dotace#mapa-stranek-dotace|mapu stránek]] týkajících se oblasti dotací.