**≡**...**[[skautis:akce:tabory|Tábory]]** { [[..tabory#mapa-stranek-tabory|Mapa stránek]] }...**≡**...**[[.hlasenka-ucastnici|Účastníci a přihlášky]]**...**≡**...**[[.taborove-e-prihlasky|Táborové e-přihlášky]]**...**≡** ====== Táborové e-přihlášky: Náhledy zasílaných e-mailů ====== ===== Výzva k vyplnění e-přihlášky ===== {{ :skautis:akce:tabory:tabor_e_prihlasky_mail_vyzva.png?400|Táborové e-přihlášky: E-mail s výzvou k vyplnění e-přihlášky}} Pokud osoba obdrží tento e-mail, znamená to, že byla vedením tábora pozvána k účasti na táboře a má vyplnit táborovou e-přihlášku. Táborovou e-přihlášku je nutné vyplnit pomocí odkazu v odstavci **Odkaz pro vyplnění e-přihlášky**. **Odkaz pro vyplnění e-přihlášky má omezenou platnost!** Platnost tohoto odkazu je uvedena v části s odkazem pro vyplnění a je přednastavena na 14 dní od odeslání výzvy. Odkaz ale může pozbýt platnosti ještě před vypršením této lhůty, a to tehdy, pokud již bylo přihlašování účastníků ukončeno (uplynulo přednastavené datum uzavření přihlášek). [[.taborove-e-prihlasky#odkaz-na-vyplneni-formulare-e-prihlasky-nefunguje|Co dělat, když je odkaz na e-přihlášku neplatný?]] V části **Zpráva od vedoucího** naleznete informace zaslané přímo vedoucím tábora, které se vztahují přímo k tomuto táboru. Postup pro vyplnění e-přihlášky naleznete v tomto článku: **[[.vyplneni-taborove-e-prihlasky|Jak vyplnit táborovou e-přihlášku]]**. ---- ===== Zasílané zprávy v případě potvrzené účasti ===== ==== Zpráva pro účastníka při potvrzené účasti ==== **Zpráva s instrukcemi pro platbu na účet** {{:skautis:akce:tabory:tabor_e_prihlasky_mail_potvrzena_ucast_ucastnikovi.png?400|Táborové e-přihlášky: E-mail s potvrzením účasti zasílaný účastníkovi při platbě na účet}} **Zpráva s instrukcemi pro platbu v hotovosti** {{:skautis:akce:tabory:tabor_e_prihlasky_mail_potvrzena_ucast_ucastnikovi1.png?400|Táborové e-přihlášky: E-mail s potvrzením účasti zasílaný účastníkovi při platbě v hotovosti}} ==== Zpráva pro vedení tábora při potvrzené účasti ==== {{:skautis:akce:tabory:tabor_e_prihlasky_mail_potvrzena_ucast_vedoucimu.png?400|Táborové e-přihlášky: E-mail s potvrzením účasti zasílaný vedení tábora}} ---- ===== Zasílaná zpráva v případě odmítnuté účasti ===== {{ :skautis:akce:tabory:tabor_e_prihlasky_mail_odmitnuta_ucast.png?400|Táborové e-přihlášky: E-mail s výzvou k vyplnění e-přihlášky}} Odmítne-li osoba účast na táboře, přijde oběma zúčastněním stranám stejně formulovaný e-mail. V případě, že došlo k omylu a účast odmítnuta být neměla, může vedoucí tábora [[.taborove-e-prihlasky#kontrola-vyplnene-e-prihlasky|ručně účast potvrdit v seznamu účastníků]]. ---- **NAVIGACE**......**≡**...**[[skautis:akce:tabory|Tábory]]**...**≡**...**[[.hlasenka-ucastnici|Účastníci a přihlášky]]**...**≡**...**[[.taborove-e-prihlasky|Táborové e-přihlášky]]**...**≡** **ROZCESTNÍK**......Podívejte se na [[..tabory#mapa-stranek-tabory|mapu stránek]] týkajících se táborové hlášenky.