**≡**...**[[skautis:akce:tabory|Tábory]]** { [[..tabory#mapa-stranek-tabory|Mapa stránek]] }...**≡**...**[[.hlasenka-ucastnici|Účastníci a přihlášky]]**...**≡** ====== Tábory: Skutečný seznam účastníků po táboře ====== Pokud zatím nemáte v seznamu účastníky tábora (nevyužili jste tuto možnost při odeslání hlášenky před táborem), [[skautis:akce:tabory:tabory-pridani-ucastniku|přidejte je]]. Při zadávání **skutečné účasti táborníků** po proběhlém táboře poté **pracujete se sloupcem “Skutečná účast”**. \\ {{:skautis:akce:tabory:hlasenka:skutecny_seznam.png?800|}} **Tabulku účastníků lze filtrovat** pomocí **přepínače** “Skutečná účast” vlevo nad tabulkou - ujistěte se, že máte toto filtrování vypnuto, pokud jej nechcete momentálně využívat. Na tlačítko Hledat je potřeba kliknout 2x, aby se požadavek na filtr aktivoval. \\ {{:skautis:akce:tabory:hlasenka:skut_ucast_prepinac_ano.png?200|}} **Upozornění:** **Do automatické souhrnné statistiky se propisují všechny osoby, které mají Skutečnou účast zaškrtnutou** - tedy i ty, u kterých počet dnů nastavíte na 0. **Pokud tedy osoba na táboře opravdu nebyla, nechte políčko ve sloupečku Skutečná účast nezaškrtnuté.** Zde vidíte, které osoby se do automatického souhrnu započítají a které nikoliv: \\ {{:skautis:akce:tabory:hlasenka:skut_seznam_pocitani.png?800|}} \\ ---- **NAVIGACE**......**≡**...**[[skautis:akce:tabory|Tábory]]**...**≡**...**[[.hlasenka-ucastnici|Účastníci a přihlášky]]**...**≡** **ROZCESTNÍK**......Podívejte se na [[..tabory#mapa-stranek-tabory|mapu stránek]] týkajících se táborové hlášenky.