**≡**...**[[skautis:akce:tabory|Tábory]]** { [[..tabory#mapa-stranek-tabory|Mapa stránek]] }...**≡** ====== Tábory: Upřesnění táborové hlášenky pro MHMP ====== Záložka: **Upřesnění pro MHMP** Údaje uváděné na této záložce jsou k dispozici pražským střediskům pro potřeby tzv. „Upřesnění akce“ zasílaného na MHMP v rámci dotací magistrátu. {{:skautis:akce:tabory:upresneni_mhmp.png?nolink|}} ===== Odevzdání na MHMP ===== Po vyplnění **všech údajů!** máte možnost odeslat hlášenku na magistrát. {{:skautis:akce:tabory:odevzdani_mhmp.png|}} ---- **NAVIGACE**......**≡**...**[[skautis:akce:tabory|Tábory]]**...**≡** **ROZCESTNÍK**......Podívejte se na [[..tabory#mapa-stranek-tabory|mapu stránek]] týkajících se táborové hlášenky.