**≡**...**[[skautis:akce:tabory|Tábory]]** { [[..tabory#mapa-stranek-tabory|Mapa stránek]] }...**≡** ====== Tábory: Dotazník o tábořišti na táborové hlášence ====== Záložka: **Dotazník o tábořišti** Sada otázek týkající se místa, kde se tábor koná (záložka se nezobrazuje každý rok, ale jen v letech, kdy ústředí dělá průzkum pomáhající zmapovat a podpořit získávání skautských tábořišť do vlastnictví jednotek) * Dotazník je povinnou součástí hlášenky, bez vyplnění nelze tábor schválit (pouze v letech kdy se průzkum dělá) * Na většinu otázek pouze vybíráte odpověď * Dotazník byl zatím spuštěn v letech 2017, 2018 ==== Vzhled dotazníku ==== {{:skautis:akce:tabory:dotaznik_tab.png?nolink|}} ---- **NAVIGACE**......**≡**...**[[skautis:akce:tabory|Tábory]]**...**≡** **ROZCESTNÍK**......Podívejte se na [[..tabory#mapa-stranek-tabory|mapu stránek]] týkajících se táborové hlášenky.