**≡**...**[[skautis:akce:tabory|Tábory]]** { [[..tabory#mapa-stranek-tabory|Mapa stránek]] }...**≡**...**[[.hlasenka-ucastnici|Účastníci a přihlášky]]**...**≡** ====== Tábory: Exporty ze seznamu účastníků tábora ====== Tlačítka pro export naleznete **na pravé straně** nad tabulkou účastníků: {{:skautis:akce:tabory:hlasenka:exporty_tlacitka.png?600| }} K dispozici jsou **dva druhy exportu** ze seznamu účastníků: - **Tábor a účastníci (XLSX)** - ve formátu tabulky pro Excel, kdy se vygeneruje hlavička se základními údaji o táboře, souhrnné počty a **jednoduchý seznam účastníků** - **Seznam účastníků (XLSX)** - tabulka pro Excel **s detailním výpisem účastníků, včetně odpovědí na položky e-přihlášky a údajů o platbě ** \\ ---- **NAVIGACE**......**≡**...**[[skautis:akce:tabory|Tábory]]**...**≡**...**[[.hlasenka-ucastnici|Účastníci a přihlášky]]**...**≡** **ROZCESTNÍK**......Podívejte se na [[..tabory#mapa-stranek-tabory|mapu stránek]] týkajících se táborové hlášenky.