====== Tábory ve skautISu ====== Základním dokumentem pro administrativu tábora je [[https://krizovatka.skaut.cz/spisovna/smernice/akce-a-tabory/smernice-k-taborum|Směrnice k táborům]], kde najdete všechny důležité informace. Zároveň vám s přípravou tábora může velmi pomoci celá informační táborová [[https://krizovatka.skaut.cz/vedu-oddil/tabory|sekce Skautské křižovatky]]. Tam najdete například i check-list pro přípravu tábora nebo mezi dokumenty ke stažení vzory přihlášek pro členy i nečleny. **Samotnou táborovou hlášenku je nutné vyplnit ve [[https://is.skaut.cz/Junak/Events/Camp/CampInsert.aspx|skautISu]]** (před táborem předpokládané údaje a po táboře zadání skutečnosti). \\ **Táborová agenda:** **[[skautis:akce:tabory:hlasenka-zalozeni|Založení táborové hlášenky]]** \\ - [[skautis:akce:tabory:hlasenka-zalozeni#a-celostrediskovy-tabor|Celostřediskový]] tábor \\ - Tábor jedné nebo více jednotek [[skautis:akce:tabory:hlasenka-zalozeni#b-tabor-jedne-nebo-vice-jednotek-ze-stejneho-strediska|ze stejného střediska]] \\ - Tábor jednotek [[skautis:akce:tabory:hlasenka-zalozeni#c-tabor-vice-jednotek-z-ruznych-stredisek|z různých středisek]] \\ \\ **[[skautis:akce:tabory:hlasenka-zobrazeni-editace|Editace údajů táborové hlášenky]]** \\ - [[skautis:akce:tabory:hlasenka-zakladni-udaje|Základní údaje]] a [[skautis:akce:tabory:hlasenka-vedeni-tabora|Vedení tábora]] \\ - [[skautis:akce:tabory:hlasenka-ucastnici|Účastníci]] a jejich počty \\ - Táborový [[skautis:akce:tabory:hlasenka-rozpocet|rozpočet]] \\ - //[[skautis:akce:tabory:hlasenka-upresneni-mhmp|Upřesnění pro MHMP]] (pro střediska v kraji Praha)// **[[.tabory:taborove-e-prihlasky|Táborové e-přihlášky]]** \\ - [[.tabory:taborove-e-prihlasky#priprava-e-prihlasek|Příprava a nastavení]] e-přihlášek \\ - [[.tabory:taborove-e-prihlasky#rozeslani-e-prihlasek|Rozeslání]] táborových e-přihlášek \\ - [[.tabory:taborove-e-prihlasky#odevzdani-e-prihlasky-ucastnikem-zakonnym-zastupcem|Odevzdání]] e-přihlášky účastníkem (zákonným zástupcem) \\ - [[.tabory:taborove-e-prihlasky#dokonceni-prihlasovani-na-tabor|Dokončení]] přihlašování na tábor \\ \\ **[[.tabory:hlasenka-uzavreni-odevzdani|Stav a odevzdání hlášenky]]** \\ 1. Odevzdání před táborem ke [[.tabory:hlasenka-uzavreni-odevzdani#odevzdani-pred-taborem-pro-schvaleni-strediskovou-radou|schválení střediskovou radou]] \\ 2. Schválení hlášenky [[.tabory:hlasenka-uzavreni-odevzdani#schvaleni-hlasenky-strediskem|střediskem]] \\ //(3. [[.tabory:hlasenka-uzavreni-odevzdani#zmena-v-case-po-schvaleni-strediskem-a-pred-taborem|Změna]] v čase po schválení střediskem a před táborem)// \\ 4. Závěrečné [[.tabory:hlasenka-uzavreni-odevzdani#zaverecne-odevzdani|odevzdání skutečnosti]] \\ 5. [[.tabory:hlasenka-uzavreni-odevzdani#zruseni-neprobehleho-tabora|Zrušení]] neproběhlého tábora \\ Po táboře pak můžete skautIS zcela volitelně využít i k **vyplnění hodnocení kvality tábora**. \\ ---- ===== Mapa stránek - Tábory ===== **[[.tabory:hlasenka-zakladni-udaje|Základní údaje]]** : Přehled hlavních informací o táboře, export hlášenky a smazání hlášenky. **[[.tabory:hlasenka-vedeni-tabora|Vedení tábora]]** : Vedoucí a zástupce vedoucího tábora, hospodář, zdravotník. **[[.tabory:hlasenka-ucastnici|Účastníci a přihlášky]]** : Základní i podrobná evidence počtů účastníků, s možností evidovat jmenný seznam. Práce s táborovými e-přihláškami. **Seznam účastníků tábora:** **[[skautis:akce:tabory:prace-s-tabulkou|Práce s tabulkou účastníků]]** : Jak pracovat se standardními sloupci tabulky a sloupci táborových e-přihlášek. **[[.tabory:tabory-pridani-ucastniku|Přidání účastníků]]** : Jak přidat osoby do jmenného seznamu účastníků z vlastní nebo cizí jednotky, nečlena či cizince. **[[.tabory:taborove-e-prihlasky|Táborové e-přihlášky]]** : Jak pracovat s táborovými elektronickými e-přihláškami. **[[.tabory:nastaveni-e-prihlasky|Výchozí nastavení e-přihlášky]]** : Nastavení platebních údajů, vlastních informací a otázek, data uzavření přihlašování apod. **[[.tabory:odeslani-taborove-e-prihlasky|Odeslání e-přihlášky]]** : Jak má vedení tábora postupovat pro odeslání e-mailu s odkazem na vyplnění e-přihlášky **[[.tabory:vyplneni-taborove-e-prihlasky|Jak vyplnit táborovou e-přihlášku]]** : Návod pro účastníka tábora (zákonného zástupce), jak má vyplnit táborovou e-přihlášku. **[[.tabory:taborove-e-prihlasky-zasilane-zpravy|Náhledy zasílaných e-mailů]]** : Jak vypadají zprávy zasílané skautISem při zpracování táborových e-přihlášek. **[[skautis:akce:tabory:exporty-ze-seznamu-ucastniku|Exporty ze seznamu účastníků]]** : Druhy exportů ze seznamu. **[[skautis:akce:tabory:skutecny-seznam-ucastniku-po-tabore|Skutečný seznam účastníků po táboře]]** : Seznam konečných účastníků tábora pro odeslání skutečnosti. **Počty účastníků tábora:** **[[skautis:akce:tabory:hlasenka-pocty-ucastniku-pred-taborem|Předpokládané počty účastníků před táborem]]** : Vložení předběžných počtů účastníků tábora. **[[skautis:akce:tabory:hlasenka-skutecne-pocty|Skutečný počet účastníků tábora po jeho ukončení]]** : Zadání povinných součtů pro konečné odeslání skutečnosti tábora. **[[.tabory:hlasenka-rozpocet|Rozpočet tábora]]** : Předběžný rozpočet tábora a doplnění skutečných nákladů po táboře. **[[.tabory:hlasenka-uzavreni-odevzdani|Stav a odevzdání]]** : Přehled aktuálního stavu tábora a odevzdání/schválení/otevření hlášenky.