====== Rozcestníky jednotlivých agend ====== ===== Akce ===== ==== Tábory ==== **[[skautis:akce:tabory:hlasenka-ucastnici|Účastníci a přihlášky]]** : Základní i podrobná evidence počtů účastníků, s možností evidovat jmenný seznam. Práce s táborovými e-přihláškami. **[[skautis:akce:tabory:tabory-pridani-ucastniku|Přidání účastníků]]** : Jak přidat osoby do jmenného seznamu účastníků. **[[skautis:akce:tabory:taborove-e-prihlasky|Táborové e-přihlášky]]** : Jak pracovat s táborovými elektronickými e-přihláškami. **[[skautis:akce:tabory:nastaveni-e-prihlasky|Výchozí nastavení e-přihlášky]]** : Nastavení platebních údajů, vlastních informací a otázek, data uzavření přihlašování apod. **[[skautis:akce:tabory:odeslani-taborove-e-prihlasky|Odeslání e-přihlášky]]** : Jak má vedení tábora postupovat pro odeslání e-mailu s odkazem na vyplnění e-přihlášky **[[skautis:akce:tabory:vyplneni-taborove-e-prihlasky|Jak vyplnit táborovou e-přihlášku]]** : Návod pro účastníka tábora (zákonného zástupce), jak má vyplnit táborovou e-přihlášku. **[[skautis:akce:tabory:taborove-e-prihlasky-zasilane-zpravy|Náhledy zasílaných e-mailů]]** : Jak vypadají zprávy zasílané skautISem při zpracování táborových e-přihlášek.